Spacery socjalizacyjne - Zamość i okolice

Chcesz, aby Twój pies był spokojny i pewny siebie wśród innych czworonogów i obcych ludzi? Zapisz się na spacer socjalizacyjny! O nowych terminach informuję na Facebooku i Instagramie. Obserwuj mnie i bądź na bieżąco 🙂

Spacery socjalizacyjne – terapeutyczne, skierowane są dla psów, które mają problem z innymi psami. Zbyt szybko się pobudzają lub boją się ich.

 

Na spacerach terapeutycznych nauczę Ciebie i Twojego psa czym jest podążanie w grupie, jak bezpiecznie mijać inne psy, jak sprawić aby psy były po prostu elementem środowiska, jak zachować spokój i równowagę przy innych psach i ludziach.

 

 

Spacery socjalizacyjne – rekreacyjne to jedna ze skutecznych form socjalizacji psa. Polega na wspólnym podążaniu grupy (opiekunów i psów) w tym samym kierunku. Dzięki tej aktywności, Twój pies nauczy się, jak zachować spokój i pewność siebie w towarzystwie innych psiaków i obcych ludzi.

Nauczę Cię:

  • Jak psy się ze sobą komunikują
  • Kiedy przerywać zachowanie, a kiery pozwolić psom na interakcje
  • Jak dobierać psich kolegów dla Twojego psa
  • Jak dawać psu wsparcie odpowiednich momentach

 

Przed zapisaniem się na kurs, proszę o kontakt w celu ustalenia, czy pies jest gotowy na zajęcia grupowe. Być może będzie wymagał kilku lekcji indywidualnych zanim będzie gotowy do pracy w grupie. 

 

Żeby zapisać się na spacery socjalizacyjne – rekreacyjne potrzebujesz mojej zgody, to ja zadecyduje czy Twój pies jest już gotowy na bardziej luźną formę aktywności z innymi psami.

 

 

Spacery socjalizacyjne dla psów Po Pieskiemu – Zamość i okolice
Ada Drużbańska – trener, zoopsycholog, behawiorysta psów
Adres: Park Miejski w Zamościu, na przeciwko stadionu.
Spacery socjalizacyjne organizuję na bezpiecznej trasie, z dala od ruchliwych ulic.

Piłka dla psa Po Pieskiemu

Bezpłatne spacery socjalizacyjne - galeria

Regulamin bezpłatnych spacerów socjalizacyjnych

1. Psy, które wykazują agresję w stosunku do ludzi i zwierząt oraz suki w trakcie cieczki nie mogą uczestniczyć w spacerze.

2. Spacer socjalizacyjny to forma spotkania integracyjnego, nie szkoleniowego. Jeśli Twój pies wykazuje niepożądane zachowania, umów się na konsultacje indywidualne. Znajdę źródło problemu i wyznaczę odpowiedni plan działania dla Ciebie i Twojego pupila.

3. Organizator bezpłatnych spacerów socjalizacyjnych nie odpowiada za ewentualne szkody wyrządzone przez psa lub uszczerbek na zdrowiu samego psa. Zgodnie z art. 431 § 1 Kodeksu Cywilnego: „Kto zwierzę chowa albo się nim posługuje, zobowiązany jest do naprawienia wyrządzonej przez nie szkody, niezależnie od tego, czy było pod jego nadzorem, czy też zabłąkało się lub uciekło”. Odpowiedzialność cywilną z tytułu posiadania zwierzęcia ponosi opiekun psa.

4. Uczestnicy spacerów socjalizacyjnych są zobowiązani do wykonywania poleceń trenera. Jeśli pies będzie agresywny lub nadpobudliwy w stosunku do innych czworonogów lub ludzi, zastrzegam sobie prawo do wyproszenia ze spaceru opiekuna wraz z psem.

5. Podczas spaceru socjalizacyjnego, wszystkie psiaki muszą być na smyczy lub w szelkach. To pozwoli zachować kontrolę nad psami. Opiekunowie są zobowiązani do utrzymywania bezpiecznej odległości w stosunku do innych psów.

6. Uczestnicy spacerów socjalizacyjnych są zobowiązani do sprzątania po swoich pupilach.

7. W spacerze socjalizacyjnym mogą wziąć udział psy, które są zdrowe, odrobaczone, zabezpieczone przed pasożytami zewnętrznymi i wewnętrznymi oraz mają aktualną książeczkę zdrowia wraz z wykazem aktualnych szczepień.

8. Biorąc udział w spacerze socjalizacyjnym, uczestnik oświadcza, że wyraża zgodę na utrwalanie swojego wizerunku podczas zajęć oraz wyraża zgodę na publikowanie zdjęć i filmów na stronach internetowych Wesoła Łapka – Szkoła przyjaciół psów oraz Organizatora Po Pieskiemu oraz w mediach społecznościowych w celu promocji działalności Wesoła Łapka – Szkoła przyjaciół psów oraz Organizatora Po Pieskiemu.

Kość dla psa Po Pieskiemu

Szkolenia dla psów Po Pieskiemu