Spacery socjalizacyjne - Terapeutyczne i rekreacyjne

Zamość i okolice

Chcesz, aby Twój pies był spokojny i pewny siebie wśród innych czworonogów i obcych ludzi? Zapisz się na spacer socjalizacyjny: terapeutyczny lub rekreacyjny.

Spacery socjalizacyjne
dla psów

Terapeutyczne

Rekreacyjne

  • 250 zł – 5 spotkań

  • 20 zł – 1 spacer

✓ Spacery dla psów od 6 miesiąca życia
✓ Spacery socjalizacyjne odbywają się w grupach
✓ Zajęcia prowadzi Ada Drużbańska – trener, zoopsycholog, behawiorysta psów
✓ Czas trwania spaceru: 1 godzina
✓ Spotykamy się raz w tygodniu
✓ Adres szkolenia w Zamościu: Park Miejski, na przeciwko stadionu – parking na rogu ul. Królowej Jadwigi oraz ul. Podgroble. 
✓ Dowiedz się więcej: +48 781 352 844

Opis: Spacery socjalizacyjne - Terapeutyczne i rekreacyjne

Spacery socjalizacyjne – terapeutyczne, skierowane są dla psów, które mają problem z innymi psami. Zbyt szybko się pobudzają lub boją się ich.

Na spacerach terapeutycznych nauczę Ciebie i Twojego psa czym jest podążanie w grupie, jak bezpiecznie mijać inne psy, jak sprawić aby psy były po prostu elementem środowiska, jak zachować spokój i równowagę przy innych psach i ludziach.

Spacery socjalizacyjne – rekreacyjne to jedna ze skutecznych form socjalizacji psa. Polega na wspólnym podążaniu grupy (opiekunów i psów) w tym samym kierunku. Dzięki tej aktywności, Twój pies nauczy się, jak zachować spokój i pewność siebie w towarzystwie innych psiaków i obcych ludzi.

Nauczę Cię:

  • Jak psy się ze sobą komunikują
  • Kiedy przerywać zachowanie, a kiery pozwolić psom na interakcje
  • Jak dobierać psich kolegów dla Twojego psa
  • Jak dawać psu wsparcie odpowiednich momentach


Przed zapisaniem się na kurs, proszę o kontakt w celu ustalenia, czy pies jest gotowy na zajęcia grupowe. Być może będzie wymagał kilku lekcji indywidualnych zanim będzie gotowy do pracy w grupie.

Żeby zapisać się na spacery socjalizacyjne – rekreacyjne potrzebujesz mojej zgody, to ja zadecyduje czy Twój pies jest już gotowy na bardziej luźną formę aktywności z innymi psami.

Spacery socjalizacyjne dla psów Po Pieskiemu – Zamość i okolice
Ada Drużbańska – trener, zoopsycholog, behawiorysta psów
Adres: Park Miejski w Zamościu, na przeciwko stadionu.
Spacery socjalizacyjne organizuję na bezpiecznej trasie, z dala od ruchliwych ulic.

Kość dla psa Po Pieskiemu

Jak zapisać się na Spacer Socjalizacyjny

KROK 1

📅 Kliknij przycisk „Zarezerwuj termin”

Wybierz typ spaceru. termin, wypełnij formularz i prześlij go do mnie. Na e-mail otrzymasz potwierdzenie rezerwacji.

Łapki Po Pieskiemu

KROK 2

👍 Opłać szkolenie

Wpłać pieniądze na konto, by zarezerwować termin szkolenia lub zapłać gotówką na pierwszym spotkaniu.

Łapki Po Pieskiemu

KROK 3

🐕‍🦺 Spotkajmy się na spacerze

Obserwuj jak Twój pies w spokoju zdobywa nowych psich przyjaciół.

Piłka dla psa Po Pieskiemu

Spacery socjalizacyjne Zamość - galeria

Regulamin spacerów socjalizacyjnych

1. Psy, które wykazują agresję w stosunku do ludzi i zwierząt oraz suki w trakcie cieczki nie mogą uczestniczyć w spacerze.

2. Spacer socjalizacyjny to forma spotkania integracyjnego. Jeśli Twój pies wykazuje niepożądane zachowania, umów się na konsultacje indywidualne. Znajdę źródło problemu i wyznaczę odpowiedni plan działania dla Ciebie i Twojego pupila.

3. Organizator spacerów socjalizacyjnych nie odpowiada za ewentualne szkody wyrządzone przez psa lub uszczerbek na zdrowiu samego psa. Zgodnie z art. 431 § 1 Kodeksu Cywilnego: „Kto zwierzę chowa albo się nim posługuje, zobowiązany jest do naprawienia wyrządzonej przez nie szkody, niezależnie od tego, czy było pod jego nadzorem, czy też zabłąkało się lub uciekło”. Odpowiedzialność cywilną z tytułu posiadania zwierzęcia ponosi opiekun psa.

4. Uczestnicy spacerów socjalizacyjnych są zobowiązani do wykonywania poleceń trenera. Jeśli pies będzie agresywny lub nadpobudliwy w stosunku do innych czworonogów lub ludzi, zastrzegam sobie prawo do wyproszenia ze spaceru opiekuna wraz z psem.

5. Podczas spaceru socjalizacyjnego, wszystkie psiaki muszą być na smyczy lub w szelkach. To pozwoli zachować kontrolę nad psami. Opiekunowie są zobowiązani do utrzymywania bezpiecznej odległości w stosunku do innych psów.

6. Uczestnicy spacerów socjalizacyjnych są zobowiązani do sprzątania po swoich pupilach.

7. W spacerze socjalizacyjnym mogą wziąć udział psy, które są zdrowe, odrobaczone, zabezpieczone przed pasożytami zewnętrznymi i wewnętrznymi oraz mają aktualną książeczkę zdrowia wraz z wykazem aktualnych szczepień.

8. Biorąc udział w spacerze socjalizacyjnym, uczestnik oświadcza, że wyraża zgodę na utrwalanie swojego wizerunku podczas zajęć oraz wyraża zgodę na publikowanie zdjęć i filmów na stronie internetowej Po Pieskiemu oraz w mediach społecznościowych w celu promocji działalności Po Pieskiemu.

Kość dla psa Po Pieskiemu

Szkolenia dla psów Po Pieskiemu

Piłka dla psa Po Pieskiemu

Zobacz również szkolenia psów online

Zobacz również
szkolenia psów online

Wszystkie szkolenia psów online są dostępne na platformie kursowej PSIE KOREPETYCJE. Po kliknięciu przycisku „Dowiedz się więcej”, w nowym oknie przeglądarki otworzy się strona www, na której możesz zakupić szkolenia dla swojego psiaka.

Klatka Kennelowa

O tym, jak stworzyć dla psa azyl, w którym będzie chętnie spał i odpoczywał, nawet kiedy wychodzisz z domu lub gdy odwiedzają Cię goście.

Jak ogarnąć psie ADHD

Poznaj tajniki pracy z psem znane tylko behawiorystom i dowiedz się, jak sprawić, żeby Twój pies reagował spokojniej na co dzień!

7 zabaw węchowych na każdy spacer z psem

20 minut tych zabaw na spacerze jest jak godzinny spacer na smyczy. Poznaj je wszystkie!