Szkolenia dla psów z behawiorystą i trenerem

Zamość i okolice

Po-Pieskiemu-Psie-Przedszkole

Przedszkole dla szczeniąt

Zadbaj o prawidłowy rozwój swoje szczeniaka i zbuduj z nim głęboką relację już od początku! Kurs obejmuje 6 spotkań.

Po-Pieskiemu-Psiaki-Mlodziaki

Psiaki Młodziaki

Okres dorastania psa to czas buntu i naginania zasad. Kurs obejmuje 4 spotkania, na których dowiesz się, jak prawidłowo stawiać granice.

Po-Pieskiemu-Pies-Twój-Przyjaciel

Pies Twój Przyjaciel

10 lekcji, podczas których jeszcze lepiej rozwiniesz umiejętności swojego psa, tak by stał się Twoim niezawodnym przyjacielem.

Spokój!

To kurs dla psów, które nadmiernie się ekscytują. Podczas 5 spotkań dowiesz się, jak skutecznie opanować emocje Twojego pupila.

Równaj! Luźna smycz

5 lekcji, na których poznasz i przećwiczysz szereg technik, dzięki którym nauczysz swojego psa chodzenia na luźnej smyczy.

Po-Pieskiemu-Do-mnie

Do mnie!

Chcesz by Twój pies zawsze przybiegał do Ciebie na komendę? Podczas 5 lekcji nauczę Cię, jak skutecznie przywoływać psa.

Po-Pieskiemu-Nose-Work

Nose Work

Praca nosem naturalnie wycisza i męczy psi umysł. Zadbaj o właściwy relaks dla swojego czworonoga i dowiedz się więcej.

Trening indywidualny / Konsultacje behawioralne

Twój pies sprawia Ci poważne problemy? Spotkajmy się na lekcjach indywidualnych, by znaleźć właściwe rozwiązanie.

Twój pies sprawia problemy? Nie potrafisz się dogadać ze swoim czworonogiem? Chcesz nawiązać z nim głębszą więź i zrozumieć jego emocje? Zapisz się na szkolenie dla psów z behawiorystą i zacznij rozmawiać ze swoim psem po pieskiemu!

Skuteczne szkolenia dla psów z behawiorystą i trenerem przeznaczone są dla czworonogów w każdym wieku – od szczeniaka do psiego emeryta. W mojej ofercie znajdziesz aż 8 różnych szkoleń! Do wyboru są zajęcia indywidualne i grupowe.

Przejrzyj wszystkie szkolenia dla psów i dowiedz się, jak mogę pomóc Tobie i Twojemu pupilowi.
Zapraszam również na bezpłatne spacery socjalizacyjne.


Szkolenia dla psów Po Pieskiemu – Zamość i okolice

Ada Drużbańska – trener, zoopsycholog behawiorysta psów.
Telefon kontaktowy: +48 781 352 844

Adres w Zamościu: Park Miejski, na przeciwko stadionu.

Piłka dla psa Po Pieskiemu

Szkolenia dla psów z behawiorystą i trenerem - przykładowe zdjęcia

Kość dla psa Po Pieskiemu

Zapraszam na szkolenia
dla psów z behawiorystą i trenerem

Nazywam się Ada Drużbańska i pracuję jako trener, zoopsycholog i behawiorysta psów. Swoją szkołę Po Pieskiemu prowadzę od 2020, a praca z psami to moja pasja! Kiedyś również zmagałam się z trudnym psem. Wiem, że jest to trudna sytuacja dla całej rodziny. Dlatego dziś moją misją jest pomóc każdemu, kto chce dogadywać się ze swoim czworonożnym przyjacielem na głębszym poziomie. Serdecznie zapraszam Cię na szkolenia, które prowadzę. Dzięki nim, lepiej zrozumiesz zachowanie i emocje swojego psiaka.

Swoją wiedzą na temat psiej natury dzielę się na blogu oraz w mediach społecznościowych. Obserwuj moje profile na Facebooku, Instagramie i YouTube. Poznaj mnie bliżej i przeczytaj zakładkę O mnie.

Ada Drużbańska Trener, zoopsycholog, behawiorysta psów Zamość i okolice | Skuteczne szkolenia dla psów Po Pieskiemu z behawiorystą
Piłka dla psa Po Pieskiemu

Szkolenia dla psów z behawiorystą i trenerem - opinie

Ada Drużbańska trener, zoopsycholog, behawiorysta psów Zamość i okolice | Opinie o szkoleniach Po Pieskiemu - skuteczne szkolenia dla psów z behawiorystą

Paweł Falenta

5/5
Byliśmy po kilku wizytach u różnych specjalistów, aż któregoś dnia natknęliśmy się na Ade. Ja już byłem zrezygnowany i niechętny do pracy z moim psem ale Ada pokazała nam, że jednak da się dogadać z moim gnojkiem i wie jak nam pomoc. Po kilku wizytach i wspólnych treningach poprawa w zachowaniu psa jest ogromna! Spacery zaczynaja być przyjemnością a nie walką z „lokomotywą”, potrafimy ominąć psa bez zbędnego wyrywania się i szarpania! Proste reguły i zasady, które Ada nam wprowadziła mocno ułatwiły mi życie z moim niesfornym psiakiem. Dlatego polecam serdecznie Adę jako behawioryste, trenera jak i super osobę która jest bardzo życzliwa i pomocna! ☺️
Pozdrawiamy razem z Leią ☺️
Ada Drużbańska trener, zoopsycholog, behawiorysta psów Zamość i okolice | Opinie o szkoleniach Po Pieskiemu - skuteczne szkolenia dla psów z behawiorystą

Magdalena Kołodziej

5/5

Ada jest super trenerką❣️ Od czasu naszego pierwszego spotkania Ada sukcesywnie zmieniała mój światopogląd, pokazała, że nie ma rzeczy niemożliwych. Zrozumiałam, dzięki niej potrzeby moich psinek i w końcu mogłam wyjść z nimi i innymi psami (również tymi białymi, małymi 😃😊) na spacer bez żadnych problemów. Gorąco polecam Adę jako trenerkę, jej pomoc jest dla mnie nieoceniona! Wielkie dzięki za całą pracę którą z nami wykonałaś ❣️

Masz pytania dotyczące szkoleń?

Chcesz wiedzieć, jak wyglądają szkolenia dla psów z behawiorystą Po Pieskiemu?
Sprawdź najczęściej zadawane pytania lub skontaktuj się ze mną.